NECHTE SE INSPIROVAT

Každá zakázka je řešená individuálně s ohledem na potřeby a přání zákazníka

Reference

Naše kuchyň po mamince se už sama hlásila do důchodu. Naštěstí jsme od firmy Kluka pořídili novou moderní a funkční. Díky za rychlost, odbornost a profesionální přístup.

LubošManažer

Moje koupelna bylo jedno velké skladiště. Ručníky jsem měla položené na pračce šampóny po krajích vany a kosmetiku na zrcadlové polici, jedním slovem hrůza. Oslovila jsem tedy firmu Kluka nábytek a ta mi vše vyřešila šikovnými skříňkami a policemi od návrhu až po montáž. Teď mám koupelničku jako z cukru. Díky moc!

JitkaBankovní poradce

Vzhledem k tomu, že náš domek je krásný, ale zároveň poměrně letitý, měla jsem z nové kuchyně v místnosti bez jakýchkoliv pravých úhlů a rovných stěn malinko obavy. Spolehla jsem se na Karla, který si se všemi nástrahami poradil skvěle. Nová kuchyň je krásná a zároveň velmi „citlivá a shovívavá“ ke všem nerovnostem a nepřesnostem stávající místnosti. A Karel ani moc nenadával… ;O) Moc díky, příště určitě zase….

RenataEkonom

Kuchyň vlastně nikdy nepatřila k mým nejoblíbenějším místnostem… Rychlé kafíčko, rychlá svačinka… Po té, co mi Karel vymyslel a vytvořil krásnou moderní kuchyň v mé novostavbě rodinného domku, budu asi muset své priority přehodnotit. Krásná čistá práce s dokonale vyvedenými detaily…. Moc děkuji

Lucka

Máte zájem o moje služby?

Pošlete mi nezávaznou poptávku. Ozvu se vám a domluvíme se na dalším postupu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

KONTAKT

Karel Kluka, Lipová - lázně čp. 689, PSČ 790 61

Telefon

+420 602 568 911

E-mail

kluka689@gmail.cz

Facebook

Kluka Nábytek